Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je nového

Koncert účastníků Francouzsko-české hudební akademie Telč poprvé ve Velké Lhotě!!!

ksvl-22-07-2018_fcha_telc-web.jpgRád bych vás, přátelé, pozval na mimořádný koncert, který uskuteční Kulturní spolek Velká Lhota a to v neděli 22. července od 19 hodin v horním kostele Evangelického tolerančního areálu, ve spolupráci s účastníky Francouzsko-české hudební akademie Telč- (dále jen FČHA).
 
Francouzsko-česká hudební akademie v Telči byla v roce 1995 založena jako ojedinělý hudební evropský projekt propojující českou a francouzskou kulturu. Zakladatelem projektu je Město Telč, Francouzské velvyslanectví a Francouzský institut v Praze.
Akademie nabízí studentům konzervatoří a vysokých hudebních škol mezinárodní mistrovské kurzy, které vedou vynikající čeští a francouzští hudebníci. Francouzsko-české hudební akademie se každoročně účastní více než padesát studentů z mnoha evropských i mimoevropských zemí.
A právě vybrané studenty FČHA přivítá Velká Lhota na slavnostním koncertě, v doprovodu zmíněných vynikajících českých a francouzských hudebníků a pedagogů.
Francouzsko-česká hudební akademie se koná pod záštitou pana Milana Štěcha, předsedy Senátu parlamentu České republiky a pana Jiřího Běhounka, hejtmana kraje Vysočina. Srdečně vás zvu k tomuto koncertu.
Na setkání s vámi se těší
Josef Čudlý
www.festivia.cz
Festivia Chorus
Mob: 724 175 480
FB profil – Festivia Chorus
 
Varhany byly v říjnu 2017 naladěny!!! Děkujeme všem dárcům!!! Přispívat do kasičky můžete i nadále - v létě 2018 se uskuteční ošetření varhan proti červotoči.

Podpořte nás!

Pokud naši činnost chcete podpořit, můžete nám zaslat finanční příspěvek na účet: 7100006997 / 7940 vedený u Waldviertler Sparkasse - pobočka Dačice. Darovací smlouvu či smlouvu o reklamě vám rádi vystavíme. Pokud nám darujete částku vyšší než 1000Kč, jako odměnu od nás obdržíte celoroční vstupenku pro 2 osoby zdarma. Kontaktujte nás případně na emailu kulturspolek@seznam.cz!

 

Příspěvky

Video z Dostalíkova sborového jara 2015

28. 12. 2015

https://youtu.be/H7hYrW50o1o

Přejeme vám hodně radosti při poslechu a podívání a děkujeme za zpracování videa rodině Fedrselových ze Svitav!